darmowy sennik Sen o chorym dziecku

Według sennika chore dziecko zapowiada dom pełen trosk i smutku. Twoją rodzinę mogą dopaść teraz zmartwienia, z którymi będzie ciężko sobie poradzić. Kiedy widzisz dziecko u lekarza, przejściowe kłopoty ze zdrowiem pojawią się u kogoś z Twojej rodziny. Chore dziecko w domu to symbol problemów domowych. Sen o chorym dziecku w szpitalu to przestroga przed kłopotami zawodowymi. Nie podejmuj teraz żadnych pochopnych działań.

Znaczenie snu chore dziecko to także Twoje niezadowolenie oraz niespełnienie w życiu. Nie realizujesz się w wykonywanych zajęciach lub nie czujesz satysfakcji ze swojego związku. Taka sytuacja wywołuje w Tobie poczucie żalu, frustracji oraz bezradności. Musisz wziąć sprawy w swoje ręce i zrobić coś ze swoim życiem, by było ono bardziej udane. 

Dzieci pojawiające się w snach symbolizują zazwyczaj pozytywne wydarzenia, zwłaszcza kiedy są one zdrowe, uśmiechnięte i nie płaczą. Wróżą one wówczas przyjemną przyszłość dla śniącego. Jednak z drugiej strony dziecko pojawiające się we śnie może być symbolem osoby niedojrzałej, która będzie się z czasem dopiero rozwijać w w dobrym kierunku. Krzyczące dziecko, spadające lub chore jest natomiast złym znakiem, którego nie należy bagatelizować. 

Kiedy widzisz we śnie małe dziecko, sen ten zwiastuje Ci nieustający dobrobyt. Przygotuj się więc na świetny okres w swoim życiu, w którym wszystko będzie Ci się udawało. 

Znalezienie dziecka we śnie to znak, że spotka Cie teraz coś dobrego, może się to wiązać z korzyściami finansowymi.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~mama
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 1.12
0
0

chore dziecko to zawsze zly sen :(