darmowy sennik Sen o chłopaku - ukochanym

Pojawienie się ukochanego we śnie nie powinno zaskakiwać. Osoba tak nam bliska wiadomo że często działa i na naszą podświadomość. W zależności od okoliczności w których się pojawia można się spodziewać wiele zmian w rożnych aspektach naszego życia.
Ogólnie widok ukochanego może zapowiadać problemy i niepowodzenie w związku lub małżeństwie które już jest zawarte albo zostanie w najbliższym czasie.

Uśmiechnięty ukochany to zapowiedz niespodzianki. Wydarzy się coś co na pewno Cię zaskoczy i zszokuje. Gdy jednak ukochany jest smutny to nie wróży nic dobrego. Spodziewaj się zdrady lub oszustwa z jego strony. Przysporzy Ci to dużo smutku i bólu. Może i jemu też ale to niestety nie poprawi waszych relacji. Lepiej uważać.

Często martwimy się też o ukochanego i te obawy pokazują się w postaci snów gdzie ukochany jest chory lub martwy. Jednak, w tych przypadkach istnieje również inna interpretacja. W sytuacji gdzie występuje choroba to można oczekiwać problemów rodzinnych i smutek wkrótce pojawi się aby zburzyć rodzinny spokój. W sytuacji śmierci ukochanego to ostrzeżenie przed okresem niepowodzenia który się bardzo szybko pojawi w kwestiach zawodowych i/lub finansowych.


Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~Sylwia856
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 18.10
0
0

Strasznie się przeraziłam gdy widziałam we śnie umierającego mojego chłopaka w wypadku samochodowym.. Mam to interpretować tak jak chorobę chłopaka?