darmowy sennik Sen o butach na wysokim obcasie

Sen o butach na wysokim obcasie symbolizuje Twoje pragnienie zwrócenia czyjejś uwagi. Ten ktoś może Cie od dawna interesować i chcesz, aby również zaczął zauważać Cie w swoim otoczeniu. Kiedy we śnie widzisz szpilki, uważaj, bo możesz popełnić jakiś błąd przez źle wykonane plany. Jeśli chodzisz w szpilkach, Twoja pozycja w firmie może nagle wzrosnąć. Ich kupowanie symbolizuje nierozważne kroki, do których może Cię nakłonić poczucie zazdrości. Kiedy łamiesz obcas, pokłócisz się z bliskimi Ci osobami. Stare szpilki symbolizują kłopoty, które mogą być spowodowane Twoim niewłaściwym zachowaniem,. Postaraj się w końcu coś w sobie zmienić. 

Znaczenie snu szpilki, kiedy te poobcierały Ci nogi to Twoja nonszalancja i duma okazywana w otoczeniu. Może się ona stać obiektem drwin i dowcipów, które sprawią Ci przykrość. 

Sen o szpilkach dla młodej kobiety: nie ufaj pochlebcom, ponieważ zazwyczaj są oni negatywnie nastawieni do osoby, którą komplementują.
Sen o szpilkach dla dojrzałej kobiety: musisz teraz być wyjątkowo rozważna, inaczej znajdziesz się w trudnym położeniu. 

Według sennika szpilki w snach mężczyzn symbolizują ich fantazje seksualne. 

Sen o szpilkach w kolorze czerwonym wróży nam ciężką przeprawę dotycząca związku, która może się wiązać z rozstaniem albo niezdrową zazdrością. Jeśli uda Ci się nad nią zapanować, doznasz dużo szczęścia. Noszenie czerwonych obcasów wiąże się z miłosną przygodą, która jednak może Ci popsuć szyki. Czerwone szpilki oznaczają również Twoje wysokie wymagania, którym nikt nie będzie w stanie sprostać. Kiedy je wkładasz na nogi, wolisz być poza domem i oddawać się rozrywkom.


Dodaj komentarz do znaczenia snu