Inne nazwy snu:

aktor sennik, znaczenie snu o aktorze

Niektóre senniki mówią, że pojawienie się takiego motywu sennego sugeruje, iż śniąca w ten sposób osoba poradzi sobie z pokonaniem swoich przeciwników i osiągnie sukces, który był jego zamiarem.
darmowy sennik Sen o aktorze

  • Jeżeli śni, że jest aktorem powinien być bardziej uważny w kwestiach finansowych, gdyż poprzez swoją nieostrożność może wpędzić się w kłopoty. Bycie aktorem we śnie to również oznaka, że śniący nie czuje się do końca dobrze w towarzystwie, otoczeniu, w którym przyszło mu przebywać. 
  • Rozmowa z aktorem zapowiada, że śniący może stać się bardzo ważną osobą, lecz ze względu na swój brak dbałości tę pozycję może w bardzo szybkim tempie stracić. 
  • Widok aktorki we śnie to bardzo dobry znak, zapowiada on nadejście szczęśliwych chwil, które optymistycznie nastawią śniącego do otaczającej go rzeczywistości. Rozmowa na temat aktora, to według senników zapowiedź zbliżającego się oszustwa. Warto więc rozejrzeć się wokół siebie i przyjrzeć się otaczającemu światu. 
  • Spotkanie aktora sugeruje, ze sniący marzy o sukcesie.

Dodaj komentarz do znaczenia snu

Twoje imię: ~paula95
Najnowszy Komentarz!
Dodano: 15.10
0
0

Zgadzam się z interpretacją snu w stu procentach

Twoje imię: ~helena
Dodano: 1.12
0
0

spotkałam we śnie mojego ulubionego aktora - Michała Żebrowskiego. Długo rozmiawialismy, okazało się że jest bardzo miły, tak jak myślałam ;)